Płyn do mycia dystrybutorów - koncentrat 6 l

A6CC663A-EDD5-4821-8CC6-C575D96AA70E.png
  • nowość
Dostępność: 0
Cena brutto: 76,75 zł 76.75
Cena netto: 62,40 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Compan
Kod produktu: PZ-0046

Opis

Płyn dystrybutor to koncentrat preparatu do mycia dystrybutorów, pistoletów dystrybutorów i skrzyń wlewowych paliwa. Usuwa skutecznie wszelkie zabrudzenia powstałe w wyniku korzystania z dystrybutora.

Opakowanie: 6 l

Sposób użycia:
Rozcieńczać z wodą w stosunku 1 do 10 (przy silnych zabrudzeniach maksymalnie 2 do 10). Nanieść roztwór na czyszczoną powierzchnię przy pomocy dowolnego urządzenia. Odczekać 2-4 minut dla zadziałania preparatu, po czym spłukać obficie wodą. W przypadku silnych zabrudzeń można czynność powtórzyć i użyć środka mechanicznego, np. szczotki.

UWAGA!
Nie dopuszczać do wyschnięcia roztworu preparatu na czyszczonej powierzchni. W przypadku pierwszego czyszczenia powierzchni o nieznanej odporności na środowisko alkaliczne, wykonać wstępną próbę z użyciem preparatu DYSTRYBUTOR. Nie stosować na rozgrzane powierzchnie.

Środki ostrożności:
Działa rażąco na oczy; Działa rażąco na skórę; Chronić przed dziećmi; Nie wdychać rozpylonej cieczy; Stosować rękawice ochronne i okulary lub ochronę twarzy;
W przypadku dostanie się do oczu: ostrożnie spłukać wodą przez kilka minut., jeżeli są to wyjąć soczewki kontaktowe i usunąć;
W przypadku kontaktu ze skórą: Umyć dużą ilością wody z mydłem.
W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
Przechowywać pod zamknięciem.

Skład chemiczny:
<5% wodorotlenek sodu,
<0,5% kompozycja zapachowa

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl